Wijkberichten woensdag 21 juli
Diaconie
Autodienst
Op zondag 25 juli a.s. hebben de heren C. Boerefijn, J. Koenekoop, M. van der Kolk, A. Pennewaard, H. van Rooijen, Chr. Turkenburg, H. Verschuur en T.H.B. Vis dienst.
Op zondag 1 augustus hebben de dames E. Hazebroek, J. de Leeuw, A. Schuitemaker en M. van der Velden en de heren F. van den Akker, D. Kroon, E. van Ravens en S. van’t Wout
Voor vragen en/of bijzonderheden inzake de Autodienst kunt u telefonisch contact opnemen met Ineke van Butselaar, telefoonnr. 49 45 43.
Verantwoording giften
Mevrouw van Os (HVD) heeft tijdens een bezoek bij een gemeentelid in St. Joseph een gift van 25 Euro ontvangen voor de kerktelefoon/draadomroep. Heel hartelijk dank hiervoor. Tevens spreken wij onze dank uit voor de maandelijkse gift die wij al sinds vele jaren ontvangen van een bewoonster van St. Joseph voor het werk van de diaconie. Niet alle giften via giro/bank aan de diaconie worden steeds vermeld in Het Kerkblad. Dat gebeurt niet altijd, maar als diaconie vinden wij het fijn om deze maandelijkse gift(en) te ontvangen. Nogmaals onze hartelijke dank hiervoor.
Stichting Wilde Ganzen
Op zondag 25 juli a.s. wordt er gecollecteerd voor de Stichting Wilde Ganzen. Wilde Ganzen wil zowel hier in Nederland als in ontwikkelingslanden met kleinschalige projecten de armoede bestrijden. Wilde Ganzen stelt met deze projecten mensen in staat om samen te bouwen aan een kansrijke toekomst. Er bestaat tussen het westen en de ontwikkelingslanden nog steeds een grote en niet te accepteren ongelijkheid in leefomstandigheden en toekomstkansen. Wilde Ganzen ervaart de armoede elders in de wereld als een onrecht dat dient te worden bestreden, zonder onderscheid te maken naar ras, taal, religie of geaardheid.
Er gaat een grote kracht uit van kleine projecten die een direct effect hebben op het leven van mensen in ontwikkelingslanden. Vaak gaat het om projecten op plaatselijk niveau in de ontwikkelingslanden zelf.
Detentiecentrum de Geniepoort in Alphen aan den Rijn
Op zondag 1 augustus a.s. is de collecte bestemd voor het Detentiecentrum de Geniepoort in Alphen a/d Rijn. Het collectegeld is bestemd voor de werkgroep, die geld inzamelt om de kerkzaal in de Geniepoort aan te kleden. Na iedere dienst geeft men aan de mensen die de dienst bezocht hebben een bloem mee. Dit wordt zeer gewaardeerd en geeft hen hoop.